İZMİR KENTSEL DÖNÜŞÜM A.Ş. Türkiye’de depreme dayanıksız, eski ve ekonomik ömrünü tamamlamış yapıların yenilenmesi amacıyla 2012 yılında 6306 Sayılı Afet Riski Altındaki Alanların Dönüştürülmesi Hakkında Kanun (Kentsel Dönüşüm Kanunu) kapsamında ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI tarafından Riskli Yapıların Tespiti için lisanslandırılmıştır.

 

 Bu yetki kapsamında, binaların laboratuvar ortamında Depreme Dayanıklılık Analizi yapmaktadır. 

Firmamız geniş ve tecrübeli teknik ekibi ve deneyimli yönetim kadrosu ile binalar için risk tespit raporu, kentsel dönüşüm uygulamaları, proje ve taahhüt işleri ve konusunda deneyimli uzmanları ile danışmanlık hizmeti vermektedir.

 

Çalışma şeklimizle fark yaratıyoruz!
İzmir Kentsel Dönüşüm A.Ş.’yi diğer firmalardan ayıran en temel özelliklerden biri devlet üniversiteleri ile yaptığı işbirliğidir.

 

 Teknik laboratuvar hizmetlerini çözüm ortağı KÂTİP ÇELEBİ ÜNİVERSİTESİ ile yapılan protokol çerçevesinde, Ar-Ge projeleri çalışmalarını ise İZMİR YÜKSEK TEKNOLOJİ ENSTİTÜSÜ ile yapılan protokol çerçevesinde vermesidir.

Üniversiteler ile yapılan işbirliğimiz, yapılan çalışmaların ve test sonuçlarının doğru, güvenilir ve tarafsız bir şekilde, olabilecek en kısa süre ve uygun maliyet ile ortaya çıkmasını sağlamaktadır. 

 

İZMİR KENTSEL DÖNÜŞÜM AŞ ilkesini dürüstlük, şeffaflık, güvenilirlik ve müşteri memnuniyeti üzerine kurmuştur. Bu anlamda deneyimli ve dinamik kadrosuyla kentsel dönüşüm hizmetlerinin her aşamasında müşterilerinin çıkarları doğrultusunda yanlarında olmaya devam edecektir.


İZMİR KENTSEL DÖNÜŞÜM A.Ş.