Firmamız inşaat mühendisi, mimar, şehir plancısı, harita mühendisi, jeoloji mühendisi, makine mühendisi, teknikerlerden oluşan deneyimli ekibiyle ve konusunda uzman yönetim kadrosu ve iki devlet üniversitesi ile entegre çalışarak, kentsel dönüşüm projelerinin her aşamasında hizmet vermektedir. 

 

Tanıtım hizmetlerinden, değerleme hizmetlerine, maliklerle uzlaşım sağlanmasından, yıkım aşamasına kadar birçok alanda  kapsayıcı hizmetlerimizle kat sahiplerine ve yatırımcılara çözüm ortaklığı öneriyoruz.

İzmir Kentsel Dönüşüm A.Ş. olarak, 6306 sayılı yasayı kapsamında değişik ölçeklerde kentsel dönüşüm projesi geliştirmek isteyen yatırımcıların yanındayız. 

 Kapsayıcı Kentsel Dönüşüm

Kentsel dönüşüm projeleri için belirli bir alana odaklanan yatırımcılar için yıkım ve inşaata başlama sürecine kadar olan faaliyetleri baştan sona takip ediyoruz. Böylece, kentsel dönüşüm projelerinizi gerçekleştirebilmeniz için yükünüzü hafifletiyoruz.

Eğitimli Uzman Ekip

İzmir Kentsel Dönüşüm A.Ş. kadrosu; müşteri memnuniyetini esas alarak, yapılan işlerin sorunsuz, profesyonel ve en kısa sürede tamamlanması için her zaman sizin yanınızda yer alarak sizi en doğru şekilde yönlendirecektir.

Akademik Destek

İzmir Kentsel Dönüşüm A.Ş. üniversitelerle geliştirdiği çözüm ortaklıklarıyla akademik destek alarak çözümler üretiyor.